Menu Zamknij

Jak zostać członkiem?

Dlaczego warto zostać członkiem Stowarzyszenia Cold War Bunkers?

Będziesz mieć możliwość wzięcia udział w organizowanych przez nas unikatowych wyjazdach do obiektów schronowych w całej Europie. Zobaczysz miejsca dostępne tylko dla niewielu.

Ponadto będziesz mógł uczestniczyć w ratowaniu obiektów, które zostały skazane na destrukcję.

Członkami Naszego Stowarzyszenia są osoby z wielką wiedzą techniczną i historyczną o obiektach schronowych. Dowiesz się od nich wielu interesujących rzeczy o niesamowitych obiektach.

Jak zostać członkiem naszego Stowarzyszenia?

  1. Na początek zapraszamy Cię do poznania nas w grupie na Facebooku: Stowarzyszenie Cold War Bunkers
  2. Do przystąpienia do Stowarzyszenia potrzebujesz jednego członka wprowadzającego.
  3. Zapoznaj się z klauzulą RODO, wypełnij deklarację członkowską i wyślij ją pocztą na adres korespondencyjny. Jeśli masz poniżej 16 lat konieczne jest wypełnienie przez opiekunów prawnych zgody osoby niepełnoletniej.
  4. Możesz też wypełnić deklarację członkowską ONLINE – aby to zrobić kliknij TUTAJ.
  5. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku o przystąpienie do naszego Stowarzyszenia poinformujemy Cię o tym fakcie.
  6. Możesz w tym momencie wpłacić składkę członkowską w wysokości 100 zł (lub 50 zł w przypadku osób do 16 roku życia) na konto bankowe Stowarzyszenia (w tytule przelewu wpisz “Imię Nazwisko – składka członkowska 2022“).
  7. Prześlij na adres e-mail Twoje zdjęcie do legitymacji członkowskiej – w terminie 30 dni otrzymasz na swój adres korespondencyjny legitymację Stowarzyszenia Cold War Bunkers.
  8. Na sam koniec procesu otrzymasz dostępy do wewnętrznych grup na facebooku, discord oraz do panelu członka na stronie gdzie będą pojawiać się ważne ogłoszenia oraz materiały merytoryczne typu mapy, skany dokumentów i książek z biblioteczki Stowarzyszenia.

Jakie są koszty przynależności do Stowarzyszenia?

Składka członkowska dla członka zwyczajnego wynosi 100 zł na rok. W przypadku członków wspierających czyli osób do 16 roku życia – składka członkowska wynosi połowę kwoty bazowej czyli 50 zł na rok.

Składki na kolejne lata członkostwa opłacane są zgodnie z regulaminem Stowarzyszenia do końca każdego roku kalendarzowego.

Jak zapłacić składkę członkowską?

Aby zapłacić składkę członkowską należy wykonać przelew na konto:
69 1090 1740 0000 0001 4877 1079
(w tytule przelewu wpisz: Imię Nazwisko – składka członkowska 2022)