Menu Zamknij

Członkowie

Największą wartością każdego Stowarzyszenia są jego członkowie. Tak samo jest i u nas. Poniżej przedstawiamy wybrane sylwetki osób, które postanowiły budować naszą małą organizację.

Wojciech Tonder

Wojciech Tonder

Z zawodu informatyk. Przedsiębiorca. Instruktor i specjalista Obrony Cywilnej oraz specjalista ds. zarządzania kryzysowego.

Prezes i jeden z założycieli Stowarzyszenia Cold War Bunkers. Pasjonat obiektów zimnowojennych – zwłaszcza tych postsowieckich. “Fanatyk” łączności troposferycznej BARS.

Tymoteusz Rogoziński

Jeden z Założycieli oraz Członek Zarządu Stowarzyszenia Cold War Bunkers. Pasjonat zabytkowych pojazdów i oczywiście zimnowojennych schronów.

Gabriel Hryc

Jeden z najmłodszych członków Stowarzyszenia CWB, a zarazem jeden z jego Założycieli. Skarbica wiedzy o polskich obiektach zimnowojennych z okresu PRL. Główny motor napędowy Stowarzyszenia Cold War Bunkers. Jego zdeterminowanie nie zna granic. Sportowiec – podnoszenie ciężarów to dla niego żaden problem.

Maciej Sidełko

Od najmłodszych lat miłośnik umocnień i schronów. Pasjonat fortyfikacji XVIII i XIX-wiecznych, pierwszo- i drugowojennych oraz oczywiście z okresu zimnej wojny. Dodatkowo zapalony eksplorator, urbexer i kolekcjoner militariów.


(w budowie)